Festivāls DEVILSTONE Lietuvā

Ekstremāla mūzika un rokenrols – divas lietas, kas teju vislabāk atklājas festivālā Devilstone. Šovasar Devilstone norisināsies jau sesto reizi, turpat – Lietuvas pilsētā Anikšči, Dainuvas ielejas upes krastā, no 17. līdz 20. jūlijam. Programma ar pilnu enerģiju startēs ceturtdien un turpināsies visu nedēļas nogali.

Devilstone festivāls, kas sumina metāla mūziku un mūsdienīgu rokenrolu, tradicionāli pārsteigs ar visdažādākajām šīs alternatīvās mūzikās krāsām. Smagā mūzika ietvers klasiskos un ekstremālos metāla žanrus – no nemirstīgā oldschool‘a līdz modernām improvizācijām. Roks stādīs priekšā savus mūsdienu alternatīvos virzienus un grūti definējamas skaņas – attēla performances. Šim nolūkam uz šīgada festivālu uzaicināto kolektīvu skaits ir krietni lielāks – teju 40 – un to uzstāšanās saplānota uz trīs skatuvēm. Kā vienmēr, to starpā būs arī slavenākie vārdi, sava žanra līderi, kā arī perspektīvi un inovatīvi muzikanti, kas neļauj stāties mūsdienu mūzikas pulsam.

Rokenrola atmosfēru festivālā Devilstone radīs ne tikai profesionālu muzikantu uzstāšanās uz lielākajām skatuvēm. Nerimstošu festivāla norisi un pozitīvu enerģiju uzturēs oriģināli, tikai Devilstone festivālā piedzīvojami, pasākumi: radošā muzikālā darbnīca „Spēlē un Rēc“, mūzikas speciālistu meistarklases, unikālas balsu kaujas MC Growl, nakts rokotēkas, kas aizvedīs uz slaveno Vūdstoku, nakts šausmu filmas, trakulīgās 4. skatuves norises, pagrīdes mākslinieku ekspozīcija un lērums citu aktivitāšu.

Ja Tu novērtē augstu kvalitāti, skaņu un jaunus izaicinājumus – Devilstone Open Air ir „esi tur vai mirsti”!

About Koncis.lv

koncis.lv admins
This entry was posted in Koncerti and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.