DMX koncerts Rīgā

Sestdien, 26. jūlijā klubā Coyote Fly uzstāsies pasaulesslavenais reperis un sliktais puisis DMX, kurš pasaules slavu ieguvis, pateicoties tādiem hītiem kā Party Up, X Gon’ Give It To Ya, Where The Hood At, Ruff Ryders’ Anthem un daudziem citiem. Pagājušā gada decembrī DMX uzsāka pasaules tūri un jau 26. jūlijā viņš pirmo reizi uzstāsies Latvijā.

DMX, īstajā vārdā Earl Simmons ir ASV reperis un aktieris, kura albumi pārdoti vairāk kā 30 miljonu eksemplāros, tādējādi kļūstot par vienu no visu laiku komerciāli veiksmīgākajiem hip hop māksliniekiem. Mākslinieks veiksmīgi darbojās arī kā aktieris, filmējoties vairāk kā 10 Holivudas filmām, piemēram, Belly, Romeo Must Die, Exit Wounds, Cradle 2 the Grave u.c.

„Esmu ļoti priecīgs, ka mums ir iespēja organizēt DMX koncertu klubā Coyote Fly! Tas ir viens no maniem iecienītākajiem reperiem, man ir visi viņa albumi, no kuriem iekļauju ļoti daudzas dziesmas savos DJ setos. Zinu, ka Latvijā daudzi DMX talanta cienītāji, tāpēc nešaubos, ka biļetes tiks izpirktas lielā ātrumā, „ uzsver Coyote Fly pasākumu producents un rezidents DJ Gustavito.

Kluba Coyote Fly vadītāja Madara Maulvurfa stāsta: „DMX koncerts ir pierādījums tam, ka klubs Coyote Fly ieņem līdera pozīciju Latvijas izklaides industrijā, jo tāda mēroga zvaigznes citos klubos nav uzstājušās. Turklāt gaidām DMX ar pilno sastāvu, viņš ieradīsies ar 9 cilvēku komandu, solot sniegt vairāk kā stundu ilgu koncertu.”

Paralēli savai veiksmīgajai mūziķa karjerai DMX ir izpelnījies “sliktā puiša” slavu. Regulāri likuma pārkāpumi vajā reperi visu mūžu: narkotikas, ieroču nelikumīga glabāšana, vardarbīga izturēšanās pret dzīvniekiem, ceļu satiksmes pārkāpumi, izvairīšanās no nodokļu maksāšanas ir ierasti skandāli par viņu plašsaziņas līdzekļos.

DMX biļetes:
Biļetes „Biļešu Serviss” kasēs un internetā, biļešu skaits ierobežots!
29 eiro – tikai pirmās 200 biļetes.
39 eiro – pārējās biļetes.
59 eiro – VIP zonas biļete (stāvvieta Moet zonā).

VIP Pakas iespējams iegādāties tikai klubā Coyote Fly, zvanot uz rezervāciju tālruni (+371 20226000).
250 eiro – standarta galdiņi 4 personām ar iekļautiem dzērieniem 250 euro apmērā.
600 eiro – ½ Hennessy VIP Balkons 8 personām ar iekļautiem dzērieniem 600 euro apmērā.
600 eiro – VIP supertable 6 personām ar iekļautiem dzērieniem 600 euro apmērā.
800 eiro – VIP supertable 8 personām ar iekļautiem dzērieniem 800 euro apmērā.

About Koncis.lv

koncis.lv admins
This entry was posted in Koncerti, Slavenības and tagged , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Your email address will not be published.